+380 (95) 313-98-41





Автомобільні стійки (підставки) RED TECHNIC RTPSK0080, 3 т
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставки для автомобіля з регульованими опорами RED TECHNIC
Стійки забезпечують безпечну і стабільну підтримку автомобіля на сідлах спеціальної форми. Блокувальний важіль ефективно фіксує опору колони в обраному положенні. Вони виготовлені з міцної сталі та мають надійну зварену конструкцію. Ніжки стійок мають приварені широкі опори для стабілізації стійок під час роботи під навантаженням.
Можуть утримувати предмети вагою до 3 тонн. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів: зокрема, товстої сталевої пластини. Вони мають храповий механізм, який дає змогу дуже точно регулювати висоту на кількох рівнях.
Характеристики:
- Максимальне навантаження на обидві опори - 3 т (3000 кг)
- Мінімальна висота - 272 мм
- Максимальна висота - 405 мм
- Розміри основи - 185 x 200 мм
- Вага - 5 кг
Особливості:
- Висока якість
- Надійність
- Довговічність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Red Technic |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 405 мм |
| Висота підхоплення | 272 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 185 мм |
| Довжина майданчика | 200 мм |
- Ціна: 1 100 ₴



